Lakrito on Tallinnas asuv trükikoda mis pakub kvaliteetset trüki- ja meeldivat klienditeenindust aastast 1991. Pikaajaline kogemus nii Eesti kui ka välismaa turgudel koos ajakohase masinapargi ja usina tööjõuga tagab meie klientidele meelepärase tulemuse.

Juba esimestel aastatel tegevusvaldkonnas tõusime Eestis suurimaks ümbrikele trükkijaks. Tänaseks pakume selle kõrval kõiksugu trükiseid alates visiitkaartidest, flaieritest ja blankettidest lõpetades raamatute, folderite ning kalendritega. Meie professionaalne meeskond aitab leida õige ja sobiva lahenduse ka teie kõige nõudlikumale ja keerulisemale probleemile.

Samuti on meie eesmärk kasutada tootmises võimalikult keskkonnasõbralikke materjale. Me võtame seda eesmärki väga tõsiselt ja oleme panustanud suuri ressursse, et tootmine oleks rohelisem. Võimalusel kasutame alati vastava sertifikaadiga trükipaberit. Kõik tootmises kasutatavad trükivärvid on sertifitseeritud 100% biovärvid. Ka trükikeemia, mida kasutame, omab vastavat sertifikaati.