Meie eesmärgid


• Sõbralik Klienditeenindus

Kõige tähtsamaks oleme seadnud oma kliendid ja meie suhted nendega. Pakume võimalikult probleemivaba kogemust trükiste tellimisel. Kuulame kliendi vajadusi, pakume kvaliteetset nõuannet valikutel ja võimalikke lahendusi ka kõige kiirematele tarne soovidele.

• Pikaajaline Kogemus

Üle 20a kogemust valdkonnas ja ajakohane tipp-tasemel masinapark tagab teile kõrge kvaliteedi ka kõige keerulisematel projektidel.

• Keskkonnasõbralikkus

Keskkond on meile tähtis. Suuname oma tootmist pidevalt rohelisuse poole valides vastava sertifikatsiooniga pabereid ja masinapargi uuendusi.

• Vaade Tulevikku

Meie meeskond täiendab ennast pidevalt tutvudes uute tehnoloogiatega, et pakkuda teile kõige optimaalsemaid ja ajakohasemaid lahendusi.

Ajalugu


Firma asutati 24. juunil 1991. aastal kolme eestlase ettevõtmisel. Loodi AS Lakrito, mille algkapitali paigutas iga osapool 8000 rubla. Kuna tol hetkel jätkus Eestis pealehakkajaid ettevõtjaid, kellel oli olemas nn. Know-how, aga puudu jäi võimalustest soetada masinaid, mida nõudis meie riigi siirdumine turumajanduslikku süsteemi, siis otsiti koostööpartnerit meie põhjanaabrite, soomlaste seast. Pool aastat kulus sobiliku koostööpartneri leidmiseks. See õnnestus 1992. aasta jaanuaris, mil saadi kontakt Soome ettevõtjatega, kes olid nõus tulema Eesti turule. 1992. aasta 29. jaanuari seisuga kuulus Lakrito aktsiatest 51% eesti ja 49% soome aktsionäridele.

Sellest hetkest oldi ka kindlad, et hakatakse üles ehitama organisatsiooni, mis jätaks seljataha nõukoguliku mentaliteedi ja oleks valmis pakkuma toodangut, mis vastaks läänemaailmas kasutatavatele standarditele.

Tänaseks päevaks on AS Lakrito 100% Eesti erakapitalil põhinev ettevõte. Meie masinapargi moodustavad kaasaegsed trüki- ja järeltöötlusmasinad. Suurt rõhku asetame kvaliteetsele trükitööle ja meeldivale koostööle oma klientidega.